Size özel tekliflerimiz için bizi arayın.
İzmir Pvc Perde Sistemleri - Pvc Şerit Perde - Pvc Perde - Depo Perdesi
İzmir Pvc Perde Sistemleri

İzmir Pvc Perde Sistemleri

Tuzla Pvc Perde Sistemleri

PVC Perde Nedir ?

PVC perde, bir alanı bölmek için, gıda sektöründe olduğu gibi bölümler arası ısı kaybını önlemek yada yoğun insan ve forklift gibi araç trafiğinin olduğu yerlerde kapılardan daha verimli olan düşük maliyetli, bakım gerektirmeyen, kurulumu kolay, temizlenmesi kapılara göre daha kolay, pratik,  polivinil klorürden üretilen endüstriyel bir üründür. Toz, duman veya nemin kontrol edilmesi gereken gıda işleme, ilaç ve elektronik gibi endüstriyel uygulamalarda kullanılırlar. PVC Perdeler çeşitli ebat ve kalınlıklarda gelir ve özel ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir.

PVC Perde Kullanım Alanları Nelerdir ?

PVC perdeler çok çeşitli ortamlarda kullanılabilen çok yönlü bir üründür. PVC perdelerin en yaygın kullanımlarından bazıları şunlardır:

Endüstriyel Alanlar

PVC perde genellikle fabrikalarda ve depolarda çalışma alanları ile depolama alanları arasında bariyer sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Daha geniş bir alanda ayrı çalışma alanları oluşturmak için de kullanılabilirler.

Ticari Alanlar

PVC perdeler, restoranlarda ve diğer ticari mutfaklarda, yemek pişirme alanı ile yemek alanı arasında bir bariyer oluşturmak için yaygın olarak kullanılır. Geçici bölümler oluşturmak veya çalışanlar için mahremiyet sağlamak için ofis alanlarında da kullanılabilirler.

Depolama Alanları

Pvc şerit perdeler depo gibi yoğun forklift trafiğinin olduğu yerlerde sıklıkla karşımıza çıkar, bunun nedeni bu alanlarda sürekli forkliftler sayesinde sevkiyatın olmasıdır. Kapı kullanan işletmeler için pvc şerit perde kullanmak giriş çıkışları daha pratik hale getirdiği için zamandan tasarruf sağlarlar. Ayrıca perdelerin arkası gözüktüğü için istenmeyen forklift kazalarının önüne geçmiş olurlar.

PVC Perde Çeşitleri Nelerdir?

Pvc şerit perdelerin kullanım alanlarına göre bir çok çeşiti, ebatları ve kalınlıkları bulunmaktadır. Sektörünüz ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak başlıca çeşitlerimiz şunlardır;

Şeffaf PVC Şerit Perde

Kaynak PVC Şerit Perde

Buzlu PVC Şerit Perde

Turuncu PVC Şerit Perde

Anti-bakteriyel PVC Şerit Perde

Takviyeli PVC Şerit Perde

Düşük Isı PVC Şerit Perde

Standart PVC Şerit Perde

PVC Perdenin Faydaları Nedir?

PVC şerit perde, geleneksel kapılara göre daha az maliyetlidir. Herhangi bir bakım maliyeti bulunmaz ve kullanımı çok basittir. Otomatik kapılar gibi bir bakım gerektirmez, parça değiştirmek gerekmez ve kırılmazlar. Bu perdeler soğuk hava depolarında sıklıkla karşımıza çıkarlar.  Bu tür yerlerin sıcaklığını PVC şerit perde sayesinde kontrol edebilirsiniz. PVC şerit perde sayesinde işletmenizdeki bölümler arasında gürültüyü azaltabilirsiniz. Dikey PVC perde kullanarak toz, kir ya da duman gibi kirlerin bir bölümden başka bir bölüme geçmesini engellersiniz. Personellerinizin şerit perdelerden araç ya da yürürken geçmesi daha kolaydır, bu durum sizin iş gücünüzü hızlandıracağı için yoğun personel trafiğinin olduğu yerlerde kullanmak idealdir. Şeffaf PVC şerit perde kullanarak çalışanlarınızın çarpışmalardan oluşacak kaza riskini minimum seviyeye indirirsiniz. Bu perdeler sayesinde işletmenize böcek ya da kuş gibi canlıların girmesini engelleyebilirsiniz. Bunlara ek olarak şeffaf PVC perde kullandığınız zaman güneş ışınlarından faydalanabilirsiniz. Ayrıca soğuk ya da sıcak hava gerektiren ortamlarda PVC şerit perde kullanarak oluşacak herhangi bir ısı kaybının önüne geçebilirsiniz. Bu durum sizin enerji kaybınızın önüne geçecektir ve enerjiden tasarruf sağlayacaksınız.

pvc şerit perde

pvc perde

depo perdesi

pvc perde fiyatları

pvc şeritler

pvc perde nedir